Pradžia
Pradžia

ŠVĘSK SU KREPŠINIU: Marijampolės krepšinio komandų „Sūduva“ ir „Sūduva-Mantinga“ pagerbimas

Balandžio 26 d., trečiadienį, 17.30 val. Jono Basanavičiaus aikštėje vyks Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionės  – „Sūduvos“ komandos (treneris Rimvydas Samulėnas) ir Nacionalinės krepšinio lygos čempionės – „Sūduva-Mantinga“ komandos (treneris Marius Kiltinavičius)  pagerbimas.

Šventinę nuotaiką kurs Marijampolės kultūros centro pučiamųjų orkestras ir šokėjos, gerą nuotaiką stiprins viena smagiausių Lietuvos grupių „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“

Kviečiame marijampoliečius aktyviai susirinkti ir pasveikinti komandų žaidėjus, trenerius ir rėmėjus  bei kartu švęsti  Marijampolės krepšinio komandų pergales!

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}