Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Takas palei Šešupės upę dar ilgesnis

Takas palei Šešupės upę dar ilgesnis

Gyventojai, mėgstantys ilgus pasivaikščiojimus, jau mėgaujasi gerokai pailgėjusiu taku. Kelionę pradėjus nuo vieno iš „Malonny“ piešinių „Tekantis gyvenimas“, kuris yra nutapytas ant senosios transformatorinės, gėrintis gamta bei tekančia upe pašešupiu galima nueiti iki pat „Hikvision“ sporto arenos.

„Projektuojant Pašešupio parką, pėsčiųjų-dviračių takas iki futbolo stadiono numatytas pabaigti antrame infrastruktūros įrengimo etape, nes buvo nepakankamas ES finansavimas. Tai neliko užmiršta ir šiandien jau galime pasivaikščioti ar pasivažinėti iki galo užbaigtu taku. Žmonės nuo pat senosios užtvankos Poezijos parke iki stadiono vaizdinga Šešupės pakrante gali keliauti apšviestu, patogiu saugiu taku, o pakeliui ir pailsėti, ir pasportuoti“, – pasakoja savivaldybės meras Povilas Isoda.

Kilometro ilgio papildomai nutiestas takas yra apšviestas. Šioje atkarpoje pastatyta 30 naujų atramų su LED lempomis ir įrengta 16 naujų suoliukų, norintiems pailsėti ar prisėdus pasigrožėti supančia gamta. Artimiausiu metu šiame ruože bus sumontuotos ir šiukšliadėžės.

„Girdėdami parko lankytojų pastabas, siūlysime savivaldybės Eismo saugumo komisijai pakeisti viso Pašešupio parko tako ženklinimą ir padaryti bendrą taką pėstiesiems ir dviratininkams, neišskiriant, kurioje pusėje vieni ar kiti turi judėti. Takas nėra pakankamai platus, dėl to pėstiesiems kyla pavojus būti užkliudytiems dviratininkų ar paspirtukininkų. Pakeitus ženklinimą, turės pirmumą, o „ratuotieji“ turės duoti kelią pėstiesiems, neturėdami jiems trukdyti ar kelti pavojaus, o pro pat pėsčiąjį bus leidžiama važiuoti greičiu, kuris yra artimas pėsčiojo judėjimo greičiui“, – apie ateities planus informuoja meras.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}