Vairuotojų dėmesiui apie eismo organizavimą prie kapinių Vėlinių laikotarpiu
Š. m. spalio 28 d. nuo 13.00 val. iki lapkričio 1 d. 18.00 val. eismas į Marijampolės naująsias kapines Tyliojoje gatvėje vyks viena kryptimi, t. y. nuo Vilkaviškio g. link Skaisčiūnų gyvenvietės, grįžti į Marijampolę reikės Tarpučių gatve. Tyliojoje gatvėje automobilius bus leidžiama statyti tik dešinėje gatvės pusėje.
Vykstantiesiems į senąsias kapines P. Armino gatvėje automobilius bus leidžiama statyti dešinėje pusėje važiuojant nuo Bažnyčios gatvės, o Varpo gatvėje eismas vyks viena kryptimi, t. y. P. Armino-Varpo-V. Šlekio-Aušros gatvėmis išvažiuojant į Vytauto gatvę. Varpo gatvėje automobilius bus galima statyti tik dešinėje gatvės pusėje.
Prašome atkreipti dėmesį į šiuos eismo pasikeitimus ir laikytis kelio ženklų reikalavimų.
Marijampolės savivaldybės administracija



Komentarai
{{msg}}