Pradžia
Pradžia

Vairuotojų dėmesiui!

Informuojame, kad dėl P. Armino-Geležinkelių gatvių sankryžos rekonstrukcijos darbų nuo š. m. balandžio 4 d. iki balandžio 18 d. bus draudžiamas transporto priemonių eismas Geležinkelio-Vytenio gatvių sankryžoje.

Prašome atkreipti dėmesį į šiuos eismo pasikeitimus bei laikytis kelio ženklų reikalavimų. Marijampolės savivaldybės administracija atsiprašo gyventojų už patiriamus nepatogumus.

 

Marijampolės savivaldybės administracija

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}