Vietos Savivaldos diena paminėta su sveikinimais ir padėkomis
Paminėti Vietos savivaldos dienos, pasidžiaugti bendru darbu ir pasiekimais Kultūros centre šiais metais pirmą kartą kartu susirinko savivaldybės Tarybos nariai, administracijos ir seniūnijų darbuotojai, seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai ir tarybų nariai, buvę savivaldybės darbuotojai ir marijampoliečiai.
Sveikindamas susirinkusiuosius meras Vidmantas Brazys pasidžiaugė, kad savivaldoje dirba ir gyventojams tarnauja profesionalūs, patirtį turintys, savo darbą išmanantys administracijos ir seniūnijų darbuotojai, kurie vykdydami pavestas funkcijas aktyviai bendradarbiauja su išrinktais seniūnaičiais, bendruomenių pirmininkais, verslo, mokslo bei kitomis institucijomis. Meras padėkojo bendrą darbą, kviesdamas ir ateityje būti tolerantiškais, paslaugiais ir didinti visuomenės pasitikėjimą savivaldybės darbu.
„Dėkoju visiems už deramai atliekamas pareigas, nes tik kartu ir su atsakomybe dirbdami galime tinkamai tarnauti savivaldybės gyventojams. Nuo Jūsų profesionalumo, geranoriškumo, pasirengimo, žinių, mokėjimo išklausyti žmogų ir jam padėti, paslaugumo ir gražaus bendravimo ir bendradarbiavimo priklauso ne tik gyventojų pasitikėjimas vietos valdžia, bet ir kasdienis gyvenimas bei gerovė. Sėkmingos darbo, geros kloties jūsų šeimoms ir bendruomenėms bei gražių darbų ateityje“, - linkėjo meras V. Brazys.
Savivaldybės meras V. Brazys Vietos savivaldos dienos proga Švento Jurgio, Marijampolės globėjo, medaliais apdovanojo:
UAB „Naujas ūkis“ augalininkystės konsultantą, Marijampolės savivaldybės tarybos narį Juozą Isodą, už ypač uolų ir profesionalų darbą žemdirbių labui;
Marijampolės savivaldybės kaimo bendruomenių asociacijos pirmininkę Liną Mineikienę, už ypač uolų ir sąžiningą darbą telkiant bendruomenes;
Marijampolės savivaldybės kontrolierių Juozą Vaičiulį, už svarų indėlį kuriant veiksmingą audito ir kontrolės sistemą.
Atsižvelgdamas į Marijampolės savivaldybės bendruomenių asociacijos teikimą, Savivaldybės meras V. Brazys įteikė padėkas ir bendruomenių atstovams:
Angelei Karalienei, Balsupių kaimo bendruomenės pirmininkei, už siekių ir tikslų įgyvendinimą, projektinę veiklą bei ilgametį darbą bendruomenėje,
Irenai Kazlauskienei, Naujienos kaimo bendruomenės pirmininkei, už atkaklumą ir ryžtą, užsibrėžto tikslo siekimą, šilumą ir rūpestį bei ilgametį darbą bendruomenės labui,
Sauliui Stanynui, Marijampolės vietos veiklos grupės koordinatoriui, už atliktus darbus bendruomenės labui bei aktyvią veiklą Marijampolės savivaldybės bendruomenių asociacijoje,
Vidai Valinčienei, Daukšių miestelio bendruomenės pirmininkei, už supratimą ir gėrio skleidimą, ilgametę veiklą bendruomenėje bei projektų įgyvendinimą.
Administracijos direktorius Sigitas Valančius sveikindamas savivaldybės darbuotojus padėkojo visiems už tinkamą savo pareigų vykdymą, kartu atliktus darbus ir linkėjo stiprinti savivaldybės įvaizdis bei didinti visuomenės pasitikėjimą savivalda. Vietos savivaldos dienos proga direktorius įteikė padėkas Marijampolės savivaldybės administracijos darbuotojams:
Onai Aleknavičiūtei, Teisės departamento Informatikos ir informacijos skyriaus vyriausiajai specialistei, už atsakingą ir kruopštų darbą diegiant informacines technologijas Marijampolės savivaldybės administracijoje;
Rasai Matusienei, Socialinių reikalų departamento raštvedei, už pareigų atlikimą su didele meile, už išmintį, kruopštumą ir tylų savo darbo vertės pajautimą;
Vytautui Papečkiui, Švietimo, kultūros ir sporto departamento Sporto skyriaus vedėjui, už profesionalią ir iniciatyvią veiklą plėtojant ir puoselėjant sporto sistemą Marijampolės savivaldybėje;
Kęstučiui Rakauskui, Architektūros ir urbanistikos departamento Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiajam specialistui, už sąžiningą ir profesionalų darbą;
Vidai Stankevičienei, Šunskų seniūnijos raštvedei, už ilgametį ir nepriekaištingą darbą Šunskų seniūnijoje;
Vilijai Šopienei, Finansų ir biudžeto departamento Turto valdymo skyriaus vyriausiajai specialistei, už sąžiningai, kruopščiai ir nuoširdžiai daugelį metų atliekamą darbą.
Savivaldybės darbuotojus ir visus susirinkusius taip pat sveikino mero pavaduotoja Irena Lunskienė ir Tarybos narys Andrius Vyšniauskas.
Pasibaigus apdovanojimams visiems susirinkusiems skambėjo muzikinė dovana - marijampoliečio Ramūno Difarto autorinė programa „Malda žemei“.
Vietos savivaldos diena Lietuvoje minima nuo 2007-ųjų metu Lietuvoje. Šią dieną galima laikyti savivaldybių tarnautojų profesine švente, tačiau tai yra ir graži proga visai bendruomenei pasidžiaugti bendrais savivaldybės darbais ir pasiekimais.
Paulinos Grigaitės nuotraukos
Viešųjų ryšių tarnyba
|
![]() |
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |











Komentarai
{{msg}}