Pradžia
Pradžia

VO „Gelbėkit vaikus" Marijampolės padaliniui - 20 metų

Gegužės 19 d., penktadienį, vyks visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus" Marijampolės padalinio 20 metų sukakties minėjimas. Šventė vyks Marijampolės savivaldybės administracijos I a. salėje.

Bus pristatoma VO „Gelbėkit vaikus" Marijampolės padalinio 20 metų veikla, sveikinimai ir apdovanojimai.
Koncertuos Marijampolės meno mokyklos mokiniai, Baraginės jaunimo kapela „Svaja", Marijampolės „Bočių" kolektyvas.

Renginį organizuoja VO „Gelbėkit vaikus"
Marijampolės padalinio valdyba

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}