„Žemės valandą“ bus išjungtas Marijampolės gatvių apšvietimas
Marijampolės savivaldybės administracija prisideda prie globalios akcijos „Žemės valanda“, kuri vyks šių metų kovo 19 d. 20.30 val. vietos laiku. Jos metu daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje vienai valandai išjungs šviesas, taip leisdami planetai 60 minučių atsikvėpti.
Prisidėdama prie minėtos akcijos kovo 19 d. 20.30 val., Marijampolės savivaldybės administracija vienai valandai išjungs Kęstučio g., P. Butlerienės g., Ūkininkų g., Vytauto ir Poezijos parkų, Kauno g. nuo J. Dailidės iki Kauno g. Nr. 31, dalies Bažnyčios g., Vytauto g. nuo P. Armino iki Laisvės g., Laisvės g., Vasario 16-osios g., Lietuvininkų g., P. Vaičaičio g. nuo Vytauto g. iki V. Kudirkos g., V. Kudirkos g. nuo Dariaus ir Girėno g. iki P. Vaičaičio g., Kaštonų g., dalies Gėlių g., Žemaitės g., Sodžiaus g.ir Mindaugo g., P. Kriaučiūno g. gatvių apšvietimą ir teritorijos aplink Marijampolės Rygiškių Jono gimnaziją apšvietimą.
Viešųjų ryšių tarnyba
Pridedama teritorijų, kur laikinai bus išjungtas gatvių apšvietimo, schema




Komentarai
{{msg}}