Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Šeimos kortelę turinčioms marijampoliečių šeimoms – dar daugiau nuolaidų

Šeimos kortelę turinčioms marijampoliečių šeimoms – dar daugiau nuolaidų

Nuo 2019 m. rugsėjo mėnesio gausios ir neįgalius vaikus auginančios Marijampolės savivaldybės šeimos naudojasi šeimos kortele, kuri suteikia galimybę pasinaudoti įvairiomis lengvatomis ar nuolaidomis prekėms, renginiams ar teikiamomis paslaugomis Marijampolėje ir Lietuvoje, o dabar šeimos galės naudotis dar platesniu paslaugų spektru.

„Esame atsakinga savivaldybė, todėl norėdami paskatinti ir paremti gausias Marijampolės savivaldybėje gyvenančias šeimas, ir šeimas, kurios augina neįgalų vaikutį, jau prieš metus prisijungėme prie „Šeimos kortelės“ programos ir mūsų savivaldybėje gyvenančios šeimos jau naudojosi įvairiomis nuolaidomis. Norėdami sudaryti dar didesnes galimybes apsilankyti kultūros renginiuose, baseine ar kino filmuose, vaikams lankyti mėgstamus meno, sporto ir kitus saviraiškos būrelius, praplėtėme įstaigų, kurios teiks nuolaidas, spektrą ir padidinome nuolaidų dydį. Kviečiame prie šios gražios iniciatyvos prisijungti verslo įmones, kad šeimos turėtų galimybę pajusti kuo didesnę „Šeimos kortelės“ naudą, pasinaudoti dar įvairesnėmis paslaugomis“, – sako Savivaldybės meras Povilas Isoda.

Kur ir kokiomis nuolaidomis gali pasinaudoti „Šeimos kortelės“ turėtojai?

  • Marijampolės kultūros centre, 50 proc. nuolaida taikoma visiems šeimos nariams 1 renginiui kartą per 2 savaites;
  • Marijampolės kino teatre ,,Spindulys“, 50 proc. nuolaida taikoma kino filmo bilietams, visiems šeimos nariams 1 kino seansui per 2 savaites;
  • Marijampolės sporto centro baseine (Mokolų g. 61), 50 proc. nuolaida taikoma visų šeimos narių 1 apsilankymui per 2 savaites;
  • Marijampolės meno mokykloje, 50 proc. nuolaida taikoma vienai ugdymo programai kiekvienam vaikui;
  • Marijampolės moksleivių kūrybos centre, 50 proc. nuolaida taikoma vienam būreliui, kiekvienam vaikui;
  • Marijampolės sporto centre, 50 proc. nuolaida taikoma vienam sporto šakos sporto būreliui, kiekvienam vaikui.

Mokestis Marijampolės meno mokykloje – nuo 12 iki 15 Eur/mėn. už vieną programą,  pasinaudojus  Šeimos kortelės 50 proc. nuolaida, būtų nuo 6 iki 7,50 Eur/mėn.

Mokestis Marijampolės moksleivių kūrybos centre už vieną būrelį – nuo 5 iki 8 Eur/mėn., pritaikius 50 proc. nuolaidą, būtų nuo 2,50 iki 4 Eur/mėn.

Mokestis Marijampolės sporto centre už vieną sporto šaką numatomas nuo 3,5 iki 10 Eur/mėn., pasinaudojus 50 proc. nuolaida, būtų nuo 1,75 iki 5 Eur/mėn.

Marijampolės savivaldybės biudžete numatyta 50 tūkst. Eur suma, kuri bus skirta savivaldybės biudžetinėms įstaigoms, kurios suteiks nuolaidas ir atvers didesnes galimybes šeimos korteles turinčioms gausioms šeimoms ir šeimoms, auginančioms neįgalųjį vaiką, lankytis renginiuose ir  pasinaudoti finansine parama kultūrinių poreikių tenkinimui bei vaikų meniniam, sportiniam ir kūrybiniam ugdymui.

Primename, kad „Šeimos kortelė“ yra skirta gausioms ir neįgalius vaikus, prižiūrinčioms šeimoms. Gausi šeima – tai tokia šeima, kurioje auga 3 ir daugiau vaikų, įvaikių ar globotinių iki 18 metų amžiaus. Į gausios šeimos gretas patenka ir pilnamečiai vaikai iki 24 metų, jei jie nedirba, neturi savo vaikų ir mokosi bendrojo ugdymo mokykloje, profesinėje mokykloje pagal formaliojo ugdymo programą pirmajai kvalifikacijai įgyti ar studijuoja aukštojoje mokykloje pagal nuolatinės studijų formos programą.

Jei dar neturite „Šeimos kortelės“ kviečiame ją įsigyti ir naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis nuolaidomis prekėms ir paslaugoms. Šeimai išduodama viena kortelė, kuria gali naudotis visi šeimos nariai, kurių pavardės nurodytos ant kortelės.

Šeimos kortelių turėtojai gali šiuo metu naudotis šiomis nuolaidomis Lietuvoje – https://seimos-kortele.lt/nuolaidos_lengvatos/

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Informacija atnaujinta 2020-09-14 11:06

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}