Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Sasnavos seniūnijos viešosios infrastruktūros sutvarkymas


     
VP priemonės pavadinimas Projekto pavadinimas Projekto vertė
Projekto įgyvendinimo pabaiga
Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse Sasnavos seniūnijos viešosios infrastruktūros sutvarkymas

510.710,35 Eur
Paramos lėšos – 200.000,00 Eur

2020 m. liepos mėn.

Projektas finansuojamas Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sričių „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ ir „Parama investicijoms į kaimo kultūros ir gamtos paveldą, kraštovaizdį“ ir Marijampolės savivaldybės biudžeto lėšomis.

Projekto įgyvendinimo metu buvo atnaujintos Žaliosios ir Mechanizatorių gatvių dangoss, paklotas pėsčiųjų takas, sutvarkytos šalia esančios viešosios erdvės, sustiprintas šių erdvių, kaip pagrindinio viso miestelio ir aplink esančių kaimų gyventojų traukos centro, funkcionalumas. Greta esančios miestelio viešosios erdvės tapo patrauklesnės tiek vietos gyventojams, tiek ir svečiams. Visa tai turės didelį teigiamą poveikį Sasnavos miestelio ir seniūnijos kompleksinei socialinei, kultūrinei ir ekonominei plėtrai, prisidės prie užimtumo skatinimo Sasnavos seniūnijoje.

Atnaujintos kelio dangas (2 atkarpos) į Klevinių kaimą kartu su patogiu pėsčiųjų taku, įrengtas kokybiškas privažiavimas prie Klevinių kaimo reikšmingai prisidės prie Klevinių ir kitų Sasnavos seniūnijos kaimų gyvenimo kokybės gerinimo. Tokiu būdu mažinama išsivystymo netolygumai tarp seniūnijos gyvenviečių ir Lietuvos miestų ir miestelių. Sasnavos seniūnijos gyventojai turi galimybę naudotis kokybiška viešąja infrastruktūra, pagerėjo sąlygos skatinti socialinę įtrauktį. Savo ruožtu, tai taip pat daro teigiamą poveikį šių gyvenamųjų vietovių subalansuotai kompleksinei plėtrai.

Projektui skirta – 200.000,00 Eur. parama. Projektas finansuojamas Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės ir Marijampolės savivaldybės biudžeto lėšomis.