Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Viešosios erdvės su infrastruktūra ir pėsčiųjų tako įrengimas Želsvos kaime

VP priemonės pavadinimas Projekto pavadinimas Projekto vertė Projekto įgyvendinimo pabaiga
Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse Viešosios erdvės su infrastruktūra ir pėsčiųjų tako įrengimas Želsvos kaime 172.253,00 Eur
Paramos lėšos – 137 802 Eur
2020 m. vasario mėn.

Projektas finansuojamas Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sričių „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ ir „Parama investicijoms į kaimo kultūros ir gamtos paveldą, kraštovaizdį“ ir Marijampolės savivaldybės biudžeto lėšomis.

Projekto tikslas – sukurti kokybiškesnę, saugesnę ir patrauklesnę gyvenamąją aplinką Želsvos kaime. Projekto metu buvo įrengtas pėsčiųjų takas Žaltyčio gatvėje (vienoje kelio pusėje) bei sutvarkyta ir įrengta viešoji erdvė – įrengti pėsčiųjų takai, poilsio ir renginių zonos, apšvietimo atramos, fontanas su apšvietimu, pastatyti suoliukai su šiukšliadėžėmis, sutvarkytas gazonas ir atlikti apželdinimo darbai, pasodinti medžiai ir krūmai.

Projekto veikla – viešosios erdvės su infrastruktūra  ir pėsčiųjų tako įrengimas Žaltyčio gatvėje.  Visa tai pritaikant bendruomenės poreikiams, kultūrinei veiklai ir laisvalaikiui, rengimas, atitinka ES kaimo plėtros politikos horizontaliojo tikslą ,,užtikrinti subalansuotą teritorinę kaimo ekonomikos ir bendruomenių plėtrą, kurti darbo vietas ir jas išlaikyti“, kadangi įgyvendinus projektą bus pagerinta Želsvos kaimo viešoji infrastruktūra, auganti gyvenimo kokybė kaime skatins gyventojus čia pasilikti ir dirbti. Šie veiksniai turės teigiamos įtakos Želsvos kaimo gyventojų gerovei, užtikrins jų poreikių tenkinimą. Projekto įgyvendinimas prisidės ne tik prie bendro sanglaudos tarp miesto ir kaimo didinimo, bet ir skatins vietinius gyventojus plėsti, kurti savo veiklas. Tikimasi, kad susidarys teigiama aplinka papildomoms investicijoms, naujų darbo vietų kūrimui.