Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Viešosios infrastruktūros gerinimas Igliaukos gyvenvietėje


     
VP priemonės pavadinimas Projekto pavadinimas Projekto vertė Projekto įgyvendinimo pabaiga
Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse Viešosios infrastruktūros gerinimas Igliaukos gyvenvietėje 187.449,00 Eur
Paramos lėšos 159.331,65 Eur
2022 m. spalio 22 d.


Pagrindinis projekto tikslas – sukurti kokybiškesnę, patrauklesnę aplinką Igliaukos kaimo ir seniūnijos gyventojams. Numatomas pasiekti uždavinys – įrengti saugią ir patrauklią Igliaukos kaimo infrastruktūrą.

Projekto įgyvendinimo metu pagerėjo pėsčiųjų susisiekimo infrastruktūra, padidėjo sutvarkytos viešosios aplinkos plotas, pagerėjo bendras gyvenamosios vietovės estetinis vaizdas, pagerėjo gyvenamosios aplinkos kokybė, buvo sukurta patrauklesnė investicinė aplinka, sumažėjo gyvenimo kokybės skirtumai tarp Igliaukos kaimo ir kitų gyvenamųjų vietovių, tarp miesto ir kaimo.

Projekto įgyvendinimo metu įrengti pėsčiųjų takai Taikos ir Šilelio gatvėse. Taip pat laisvoje valstybinėje žemėje tarp Mokyklos ir Jaunimo gatvių įrengta aktyvaus poilsio aikštelė. Aikštelėje įrengti lauko treniruokliai, suoliukai, šiukšlių dėžės ir kt.

Įgyvendinus projektą, įrengus aktyvaus poilsio aikštelę bei pėsčiųjų takus, jaunimas ir kaimo bendruomenė turi puikias sąlygas laisvalaikiui, sportinei veiklai, pagerėtų eismo saugumas gyventojams.