Pradžia
Pradžia

IKIMOKYKLINĖS ĮSTAIGOS IR PRIĖMIMO TVARKA

IKIMOKYKLINĖS ĮSTAIGOS IR PRIĖMIMO TVARKA

Kokias   ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas galės lankyti   vaikai

Ikimokyklinio amžiaus vaikai Marijampolėje ugdomi nuo 1 metų. Savivaldybėje veikia 11 ikimokyklinio ugdymo įstaigų mieste  ir 5 įstaigos, teikiančios ikimokyklinį ugdymą kaimo teritorijoje.
Kiekvienoje ikimokyklinį ugdymą teikiančioje įstaigoje yra ir priešmokyklinio ugdymo grupės. Priešmokyklinio ugdymo grupės taip pat formuojamos: „Ryto“ ir Sasnavos  pagrindinėse  mokyklose, Petro Armino, Mokolų, Želsvos progimnazijose, Liudvinavo Kazio Borutos ir Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijose.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus, turinčius didelių ir labai didelių specialiųjų poreikių, ugdo „Žiburėlio“ mokykla-daugiafunkcis centras.

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes Marijampolės savivaldybės teritorijoje – centralizuotas. Pirmumo tvarka priimami Marijampolės savivaldybės gyventojai. Prašymą priimti sūnų ir (ar) dukrą į pasirinktą įstaigą galima užpildyti elektroninėje erdvėje.

Kontaktiniai asmenys
Nerijus Mašalaitis, Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas, tel. +370  343 90076, +370 667 21 987, el. p. nerijus.masalaitis@marijampole.lt   
Zita Arendarčikaitė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, tel.  +370 686 70522, el. p. zita.arendarcikaite@marijampole.lt 

Informacija atnaujinta 2023-07-04 15:35

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}