Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Keleivinių traukinių tvarkaraščių pakeitimai

AB „Lietuvos geležinkeliai“ sėkmingai baigė formuoti naują keleivių vežimo bendrovę su pasikeitusiu pavadinimu UAB „LTG Link". Keleivių vežimo veikla perkelta į UAB „LTG Link“ bendrovę, siekiant paslaugas keleiviams teikti per šiuolaikišką ir konkurencingą keleivių vežimo bendrovę, kuri atlieps keleivių lūkesčius ir teiks jų poreikius atitinkančias paslaugas.

Nuolat sekame ir analizuojame keleivių srautus keleivinių traukinių maršrutuose, nagrinėjame keleivių atsiliepimus-prašymus, kiekvienais metais tobuliname traukinių eismo tvarkaraščius, atitinkančius keleivių poreikius. Šiuo metu yra parengtas ir Lietuvos transporto saugos administracijos patvirtintas naujas 2020/2021 metų traukinių eismo tvarkaraštis, įsigaliojęs nuo šių metų gruodžio 13 d.

Dėl sudėtingos situacijos šalyje ir visame pasaulyje, dėl sumažėjusių keleivių srautų tvarkaraštis nuo gruodžio 13 d. startavo ne visa apimtimi, jis bus optimizuotas siekiant kuo  efektyviau naudoti turimus traukinius ir maksimaliai atliepti vis dar keliaujančių žmonių poreikius.

Visą naujausią informaciją apie traukinių tvarkaraštį rasite bendrovės svetainėje:

https://naujitvarkarasciai.traukiniobilietas.lt/

UAB „LTG Link“ informacija

Informacija atnaujinta 2020-12-30 14:39

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}