Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Verslo paramos paslaugų plėtra siekiant verslumo augimo Marijampolės ir Szczuczyn savivaldybėse


 

   
VP priemonės pavadinimas Projekto pavadinimas Projekto vertė Projekto įgyvendinimo pabaiga
Interreg V–A Lietuva–Lenkija bendradarbiavimo programa Verslo paramos paslaugų plėtra siekiant verslumo augimo Marijampolės ir Szczuczyn savivaldybėse

591596,13 Eur

2022 m. birželio 30 d.

Projektas skirtas bendradarbiavimui tarp Lietuvos ir Lenkijos miestų „Verslo paramos paslaugų plėtra siekiant verslumo augimo Marijampolės ir Szczuczyn savivaldybėse“.

Pagrindinis šio projekto tikslas – paskatinti kurtis ir plėtotis verslus Marijampolėje ir Ščučine, teikiant aukštesnės kokybės ir efektyvesnes verslo informavimo ir paramos paslaugas.

Projekto įgyvendinimo metu bus sukurta pagalbos verslui sistema, vykdomos verslo konsultacijos marketingo, buhalterijos, teisės ir kitais klausimais. Taip pat bus organizuojama 16 seminarų besivystantiems verslams bei tarptautinis investuotojų forumas, jaunimo verslumo stovykla.

Projekto metu bus sukurtas ir tinklapis, kuriame bus pateikta informacija apie projekte dalyvaujančius verslus, bendradarbiavimo pasiūlymus, teisinę abiejų šalių bazę, verslo aplinką pasienyje.

VšĮ „Turizmo ir verslo informacinis centras SMART Marijampolė“ įsikurs patalpose Vytauto gatvėje, šalia bendradarbystės centro „Spiečius“. Patalpos bus suremontuotos ir aprūpintos reikiama įranga bei pritaikytos neįgaliesiems, tad turizmo ir verslo konsultacijos taps dar lengviau pasiekiamos kiekvienam marijampoliečiui.

Viso projekto vertė: 591596,13 Eur iš šios sumos projekto įgyvendinimui Marijampolėje atitenka 204138,90 Eur, prie projekto įgyvendinimo savo lėšomis prisideda ir Marijampolės savivaldybė.

Projekto trukmė – nuo 2020 m. liepos 1 d. iki 2022 m. birželio 30 d.

Informacija atnaujinta 2021-03-23 09:09