Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

„Kalboje visų namai“

 

 

Antri metai yra skelbiamos Lietuvių kalbos dienos. Visą mėnesį tarp brangių valstybei ir tautai datų – vasario 16-osios ir kovo 11-osios – gyvename su šūkiu: „Kalboje visų namai“.

Lietuvių kalbos dienų tikslas – per kalbą puoselėti tautos bendrystę, prisiminti kalbą puoselėjusias asmenybes, didinti kalbos prestižą ir sklaidą, stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją. Lietuvių kalbos dienų metu organizuojamuose renginiuose pristatomi lietuvių kalbos tiriamieji darbai,  su kalba ar jos norminimu susiję projektai. Tai leidžia dar kartą įsitikinti, kad mūsų kalba yra nuostabi: unikali savo archajiškumu ir kartu labai šiuolaikinė, skambi ir turtinga.

Renginiai, skirti Lietuvių kalbos dienoms vyksta visoje Lietuvoje, užsienio lietuvių bendruomenėse.

Marijampolės savivaldybėje Lietuvių kalbos dienų renginius organizuoja Rygiškių Jono, Sūduvos ir Marijonų gimnazijos, Padovinio ir Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos, Suaugusiųjų mokymo centras, Profesinio rengimo centras, Kolegija ir Vaikų edukacijos ir laisvalaikio centras.

Renginių Marijampolės savivaldybėje planą rasite čia

Visa informacija apie Lietuvių kalbos dienų renginius pateikiama svetainėje: http://www.vlkk.lt/veikla/lietuviu-kalbos-dienos/lietuviu-kalbos-dienu-planas-2017

 

Švietimo, kultūros ir sporto departamento

vyriausioji kalbos tvarkytoja

Zina Eklerienė

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}