Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Būstas

2017-12-18 Marijampolės savivaldybės tarybos sprendimas Nr. 1-320 „Dėl Marijampolės savivaldybės būsto fondo ir socialinio būsto, kaip savivaldybės būsto fondo dalies, sąrašų patvirtinimo“

Asmenų  ir šeimų, pageidaujančių išsinuomoti savivaldybės būstą, sąrašas

Asmenų, turinčių teisę į paramą socialiniam būstui išsinuomoti, sąrašai

Marijampolės savivaldybės socialinio būsto nuomininkų sąrašas

Asmenų ir šeimų, gaunančių būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčio dalies kompensaciją, sąrašas

Informacija dėl finansinė paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimomsDėl finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms
Parduodamų būstų sąrašas


Asmenų ir šeimų, nuomojančių socialinį būstą ir įrašytų į sąrašus būstui išsinuomoti, dėmesiui

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymu, asmenys (šeimos), nuomojantys socialinį būstą, ar įrašyti į  asmenų  (šeimų), turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašus, kasmet  iki gegužės 1 d. privalo deklaruoti turtą ir pajamas už kalendorinius metus.

Deklaracijas prašome pateikti i Marijampolės savivaldybės administracijos 1 langelį (J. Basanavičiaus a. 1).

Taip pat informuojame, kad asmenys (šeimos), įrašyti į sąrašus būstui išsinuomoti, turi teisę pasinaudoti būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčių dalies kompensavimu. Norintys pasinaudoti šia Valstybės teikiama paramos forma, prašome kreiptis į Marijampolės savivaldybės administracijos Turto valdymo skyrių.

Asmenys ar šeimos iki gegužės 1 d. nepateikę Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka turto (įskaitant gautas pajamas) deklaracijos, bus išbraukiami iš sąrašų būstui išsinuomoti, o su nuomojančiais būstą bus nutraukiamos nuomos sutartys.

Dėl įrašymo į asmenų, turinčių teisę į socialinį būstą, sąrašus kreiptis į Savivaldybės administracijos 1 langelį (J. Basanavičiaus a. 1). Tel.: (8 343) 90 001, (8 343) 90 057.

Informacija atnaujinta 2021-04-07 10:42