Pradžia
Pradžia

Konkursas - paroda „O tu norėjai mane išmesti...“

Gruodžio 1 d. 11.00 val. Marijampolės kultūros centre vyks kalėdinio žaislo iš atliekų parodos-konkurso O tu norėjai mane išmesti…apdovanojimai.

Paroda - konkursas organizuotas Atliekų mažinimo savaitės Europoje proga. Pagrindinės tema –kalėdinių žaislų gamyba iš atliekų.
Atliekų mažinimo savaitės tikslas – teikti informaciją visuomenei, kaip keičiant įpročius galima taupyti išteklius ir mažinti atliekų kiekį.

Parodos konkurso organizatorius -
Marijampolės savivaldybės administracijos
Ūkio departamento Aplinkos valdymo skyrius

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}