Konkursas - paroda „O tu norėjai mane išmesti...“
Gruodžio 1 d. 11.00 val. Marijampolės kultūros centre vyks kalėdinio žaislo iš atliekų parodos-konkurso O tu norėjai mane išmesti…apdovanojimai.
Paroda - konkursas organizuotas Atliekų mažinimo savaitės Europoje proga. Pagrindinės tema –kalėdinių žaislų gamyba iš atliekų.
Atliekų mažinimo savaitės tikslas – teikti informaciją visuomenei, kaip keičiant įpročius galima taupyti išteklius ir mažinti atliekų kiekį.
Parodos konkurso organizatorius -
Marijampolės savivaldybės administracijos
Ūkio departamento Aplinkos valdymo skyrius
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |











Komentarai
{{msg}}