Pradžia
Pradžia

Mokolų seniūnijoje bus vykdomas sulaukėjusių benamių kačių kastravimas, gegužės 5 d.

Marijampolės savivaldybės administracija kartu su Marijampolės gyvūnų mylėtojų asociacija planuoja š. m. gegužės 5 d. (penktadienį) 13 val. 30 min. Marijampolėje Mokolų seniūnijoje Uosupio g. prie Nr. 4X ir Vilkaviškio g. 76 vykdyti sulaukėjusių benamių kačių kastravimo programą „Pagauk-Sterilizuok-Paleisk“. Tai humaniškas būdas mažinti benamių sulaukėjusių kačių skaičių, stabdant jų dauginimąsi. Programa skirta sulaukėjusioms katėms, kurios yra prisitaikę gyventi lauke. Šios programos metu benamės katės ir katinai gaudomi ir sterilizuojami/kastruojami, vėliau paleidžiami atgal į pagavimo vietas. Tuo pačiu vykdoma ligų (pvz. pasiutligės) prevencija jas skiepijant. Sterilizuotos katės pažymimos standartiniu tarptautiniu ženklu - nukirptu kairės ausies galiuku.

Ši programa bus vykdoma pirmą kartą. Prašome gyventojų savavališkai nešerti sugautų kačių. Jei norite prisidėti prie šios programos, turite kreiptis į Marijampolės gyvūnų mylėtojų asociacijos prezidentę Daivą Leonavičiūtę.

 

Marijampolės savivaldybės administracija

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}